





Méretek 90×43×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Kék Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 43 cm Ülőszélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Ülőmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülőmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtlen design finom varrással Merev fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Fogadjon visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Skandináv étkezőbe remek kiegészítők a örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és megvilágítás nélkül, amelyek biztosítják a fényt még rövid napokon is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varrás és fekete lábak harmonizálnak a fém elemekkel rendelkező asztallal. Különböző színű székek egy asztal körül nagyszerűen mutatnak. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott

83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×57×56 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×57×56 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron