




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Kék Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 43 cm Ülésszélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom varrással Erős fémlábak porszórt bevonattal Lapos csomagolásban szállítva A stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást egyesít. Válassza a visszafogott kiegészítőket, a finom színpalettát és természetes anyagokat. Skandináv étkező kiegészítői közé tartoznak a örökzöld növények, színes alátét és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nélkülözhetetlen elemei a nagy ablakok és világítás, amelyek világosságot biztosítanak a rövid napok alatt is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illeszkedik egy skandináv országok inspirálta étkezőbe. Egyszerű varrás és fekete lábak harmonizálnak a fém elemekkel rendelkező asztallal. Különböző színű székek egy asztalnál kiválóan mutatnak. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
Felhasználói értékelések
Kényelmes .. szép darab..
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva