Ajánljuk
IMOLA Kék bársony étkezőszék
Méretek 93×48×61 cm
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 27 528 Ft
- 2025. 02. 20. - 27 528 Ft
- 2025. 02. 18. - 33 326 Ft
- 2025. 02. 18. - 27 404 Ft
- 2025. 02. 11. - 30 436 Ft
- 2024. 03. 04. - 30 609 Ft
- 2024. 01. 15. - 23 769 Ft
Termékleírás
Anyag Bársony anyag: Kék Fém: Fekete Méretek Szélesség: 48,5 cm Ülőrész szélessége: 46 cm Mélység: 61 cm Ülőmélység: 46 cm Magasság: 93,5 cm Ülőmagasság: 49,5 cm Ülőrész magassága: 7 cm Súly: 5,2 kg Teherbírás: 120 kg A semleges színek remek alapot jelentenek minden belső tér számára. Ha semleges tónusokat keverünk egy élénk színnel, tökéletesen könnyű tér jön létre. Merítsen ihletet a skandináv országokból, ahol finom színeket kombinálnak természetes anyagokkal. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, ráadásul teljesen funkcionálisak és praktikusak. A 'Kék bársony étkezőszék IMOLA' az étkező díszévé válik. Egészítse ki a széket egy világos faasztallal. Az étkezőben tegyen hangsúlyt a mértékletes kiegészítőkre, amelyek hasznosak. Válasszon len függő növénytartókat, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket helyezhet.
Méretek
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 93 cm |
Specifikációk
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 49,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
IB Laursen Rózsaszín üveg gyertyatartó UNIQUE
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
IB Laursen BRASS üveg gyertyatartó sárgaréz dekorral
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
IB Laursen TEALIGHT HOUSE FACADE tealámpa gyertyatartó, krém
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
IB Laursen Üveg gyertyatartó sárgaréz dekorációval ADORNED
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér üveggyertyatartó AOLANI FLOWER, 10 cm
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
























