






Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony anyag: Sötétszürke Fém: Matt fekete Szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőke szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülőke mélysége: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülés magassága: 48 cm Teherbírás: 110 kg Stílus, amely egyesíti az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Tétje a visszafogott kiegészítők, a finom színpaletta és a természetes anyagok. Nagyszerű kiegészítők a skandináv étkezőbe a örökzöld növények, színes alátétek és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és világítótesteket, amelyek biztosítják a fényt a rövid nappalok idején is. A sötétszürke étkezőszék Como tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű varrás és fekete lábak hangolják össze egy asztallal, amely fém elemeket tartalmaz. Kiválóan mutatnak, ha az egy asztalnál különböző színű székek vannak. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 12 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×45×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×44×55 cm
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva