








Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: Világosszürke Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélység: 50,5 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 87 cm Ülésmagasság: 49 cm Háttámla magassága: 38 cm Súly: 4,1 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern és időtálló design, amely minden étkezőben megállja a helyét Kényelmes ülés a puha párnázásnak köszönhetően Stabil fém szerkezet matt felülettel Könnyű karbantartás és hosszú élettartam A szépség az egyszerűségben rejlik – és ez a szék ennek bizonyítéka. A finom steppelés, a puha bársony és a karcsú fém lábak tökéletes elegancia és kényelem kombinációt alkotnak. Legyen szó családi vacsoráról vagy csak egy reggeli kávé elfogyasztásáról, ez a szék kényelmet és stílust kínál. Kiválóan illik a modern és minimalista belső terekbe, és lehetőséget ad arra, hogy otthonos és kellemes helyet teremtsen a mindennapi pillanatokhoz.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,1 kg |

87×44×50 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 12 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×46×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×46×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×44×55 cm
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva