










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5756 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál pehelyszerű hatással (toll imitáció) A felső rész súlya: 90 g/m 2 A töltet súlya: 90 g/m 2 Szín Kék Méretek 140 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyagú takaró Kis helyigény miatt utazásokra is alkalmas Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje alapján) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Paplanok és párnák Gyermek paplanok és párnák Párna belső
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál, Kacsatoll |
| Méret | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Kék |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |

Nyári, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
260×240 cm, nyári
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
220×240 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Téli
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron


Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Hipoallergén
Raktáron
140×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
130×160 cm

Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
140×200 cm, nyári, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
220×260 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
130×160 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
5×80×160 cm, hab, levehető huzattal

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron