Hűsítő nyári paplan CELIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
Előző árak
- 2026. 03. 31. - 4064 Ft
- 2026. 01. 31. - 4064 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - mikroszál pihehatással (pehely utánzat) Felső rész grammsúlya: 90 g/m 2 Töltet grammsúlya: 90 g/m 2 Szín Zöld Méretek 140 x 200 cm 160 x 200 cm 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári takaró hűsítő hatással Finom és puha felső anyagú takaró Kompakt mérete miatt utazáshoz is használható Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (gyártó címkéje szerint) Inspirálódjon tovább Paplanok Paplan és párna Hálószoba Paplanok és párnák Párna belső Párnák
Specifikációk
| Méret | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Termék színe | Zöld |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Töltet | 100% poliészter |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron














