






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a ARGUS light márkától származik, raktárunkban van, ára 35990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W/5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/2200 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 600 lm/2000 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | Érintős kapcsoló/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 12 W/98 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W/5 W |
| Sugárzási szög | 350 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | DARA Argus |
| Gyártó | ARGUS light |

Modern stílusú, okos, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, távirányítós
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, japandi
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, okos, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron