


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányt vesz - EGLO connect Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter. Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (Android és iOS kompatibilis). A RGBW funkciónak köszönhetően egyszerűen változtathatók a fény színei, beleértve a fehéret is. Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Választható 16 millió szín - RGB. Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Előre beállított színek kiválasztása. Lehetőség a lámpa be- és kikapcsolásának időzítésére. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító a csomag része. Annak érdekében, hogy a távirányító és a lámpa megfelelően működjön, először mindkét eszközt párosítani kell az AWOX HOME alkalmazással, majd el kell végezni a frissítést.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Funkció | ZigBee/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 335 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Típus | Állólámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Series | FRAIOLI Eglo, FRAIOLI-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás