









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpatest. A lámpatest IP44-es védettséggel rendelkezik, amely védelmet nyújt a fröccsenő víz ellen. Alacsony fényintenzitása miatt elsősorban dekoratív világításként használható. Tápellátás napelemről. Sötétedéskor automatikusan bekapcsol. Fény színe: hideg fehér. Akkumulátor: 1 x Ni-MH 200 mAh (a csomagban). Mechanikus ON/OFF kapcsoló közvetlenül a lámpatesten.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Szolár lámpa/Kültéri állólámpák |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Szolár technológia |
| Feszültség | 1,2 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Hely | Kert és utak |
| Kapacitás | 200 mAh |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | SOLAR SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron

Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Szolár, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, mennyezeti, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, réz, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali
Raktáron

Fali, fém, műanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron