










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED fürdőszobai dekorációs szalag. A bevonat védi a fröccsenő víztől és portól (IP44). Egyszerű csatlakozó rendszer és öntapadós hátoldal biztosítja a problémamentes felszerelést. Rugalmas anyag egyenes vagy íves felületekre történő telepítéshez. Fényerőszabályozható MaxLED dimmerrel (a csomag nem tartalmazza). Szükség szerint rövidíthető. Maximális hosszabbítási lehetőség: 5,5 m. Megvilágított rész hossza: 3 m. Csatlakozó típusa: C. További információ az elektromos csatlakozókról itt található.
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Hely | Fürdőszoba |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | A transzformátort tartalmazza/Szabályozható, dimmer nélkül/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 185 W |
| A teljes fényáram | 2640 lm |
| Típus | LED szalag |
| Stílus | Dekoratív |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 35 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 35 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 35 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Dugó típusa | C |
| Feszültség | 230 V |
| Series | MAXLED Paulmann, SIMPLED Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 24V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 6 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, fali
RaktáronIngyenes szállítás

230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás