










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható LED csillár. Alkalmas nappaliba és hálószobába. Távirányítóval a fény fokozatmentesen szabályozható, a színhőmérséklet állítható, és előre beállított világítási módok közül választhat. Éjszakai üzemmód - tompa fényt ad. Színhőmérséklet: 3000 - 6000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 105 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 7350 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 505 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 105 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 105 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
LED, konyhába, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás