





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern süllyesztett mennyezeti lámpa. Az IP44 védettségi besorolásnak köszönhetően alkalmas magasabb páratartalmú helyiségekbe is. A lámpa lehetővé teszi a világítás igényeinek megfelelő beállítását. A falikapcsolóval három világítási mód közül választhat (teljes, középső vagy peremvilágítás). Beépített energiatakarékos LED-forrás
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet, Beépíthető |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 68 mm |
| Szerelési mélység | 30 mm |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1380 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Series | FLAT Briloner, ATTACH Briloner |
| Gyártó | Briloner |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron