




Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Mentás Méretek Méret: 90 x 200 cm Jellemzők Puha és erős anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem vasalható A gumis lepedő teljes kerülete körbevarrva gumival Gyakorlati tanácsok Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db gumis lepedő 90 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők 90 x 200 cm Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Jersey lepedők kiságyba Jersey lepedők 200 x 220 cm
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Termék színe | Mentol |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |

160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
200×220 cm, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal


30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, fleece
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Gumis, pamut
Raktáron