










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes lámpa mozgás- és alkonyérzékelővel.Érzékelési távolság: 4 - 5 m.Érzékelési szög: 120°.Akkumulátor üzemideje: 30 h.Töltési idő közvetlen napfényben: 8 h.Alkonyérzékelő érzékenysége: 5 - 15 lx.Világítási idő: 20 - 120 s.Állítható színhőmérséklet (3000K / 4000K / 5000K) a készülék hátoldalán található kapcsolóval.Akkumulátor: beépített Li-Ion, 3,7V 2600 mAh.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/5000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Elem élettartam | 30 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | SOLAR V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Mozgásérzékelős
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Függő, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Műanyag, fa
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron