





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Eglo Connect LED RGB csillár vezérelhető okostelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval. Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter.Ingyenes Android és iOS alkalmazás.Alacsony fogyasztású Bluetooth.Külön-külön és csoportosan is vezérelheti az izzókat.Az RGB funkciónak köszönhetően egyszerűen változtathatók a fény színei, beleértve a fehéret is. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Akár 16 millió szín - RGB. Előre beállított színek kiválasztása. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szín | Fehér |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/Bluetooth |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4600 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Series | FRAIOLI Eglo, FRAIOLI-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, távirányítós, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Raktáron

LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, modern stílusú, kerek
Raktáron
LED, távirányítós, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás