


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kanlux márkától származik, raktárunkban van, ára 5090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 60 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Alak | Félkör |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Series | REFAZI Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Fali
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás