Ajánljuk
Brilagi - LED, dimmelhető fürdőszobai, fűtött tükör háttérvilágítással DIANA LED/17W/230V 60x60 cm IP44
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 45 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 45 790 Ft
- 2025. 11. 15. - 45 790 Ft
Termékleírás
Keret nélküli fürdőszobai tükör páramentesítő fűtéssel és LED háttérvilágítással. Szabályozható fényerő és állítható színhőmérséklet: meleg, semleges és hideg fehér érintőgombbal. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K vagy 6500K (meleg, semleges és hideg fehér). Korrózióálló felületkezelés. 5 mm vastag, rézmentes tükör. Páramentesítő funkció: egy gombnyomással páramentesítheti a bepárásodott tükröt. Páramentesítő teljesítményfelvétele: 17 W.
Specifikációk
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Keret anyaga | Fém |
| Hely | Fürdőszoba |
| Alak | Négyzetes |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1020 lm |
| Típus | Megvilágított tükör/Fűtött tükör |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás



































