
Brilagi - LED fürdőszobai tükör LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 dimmelhető + CCT (állítható színhőmérséklet)
Világítással
RaktáronIngyenes szállításMéretek ⌀ 80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 45790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Átmérő: | 80 cm |
|---|
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerettel
Elérhető 2 webáruházban

Világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerettel
Elérhető 2 webáruházban





Kerettel
Elérhető 2 webáruházban

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerettel
Elérhető 2 webáruházban

Világítással, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
90×3 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
120×3 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással, kerek
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×3 cm, világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással, ovális
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás