









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fürdőszobai, keret nélküli tükör páramentesítő fűtéssel és LED háttérvilágítással. Állítható fényerő és a fény színének változtatása meleg, semleges és hideg fehér érintőgombbal. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K vagy 6500K (meleg, semleges és hideg fehér). Korrózióálló felületkezelés. 5 mm vastag, rézmentes tükör. Páramentesítő funkció: egy gombnyomással eltávolítja a bepárásodást a tükörről. Páramentesítő teljesítménye: 13 W.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Hely | Fürdőszoba |
| Alak | Négyszögletes |
| Dugó típusa | C |
| Típus | Fűtött tükör/Megvilágított tükör |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 780 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás