




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Designos fali tükör LED világítással. Egyszerű, modern stílusának köszönhetően bármely otthonba illik. Állítható színhőmérséklet (3000K, 4000K, 6000K). Könnyű vezérlés érintőkapcsolóval. IP44 védettségi fokozat – különösen fürdőszobai használatra alkalmas, fröccsenő víz ellen védett.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Fény színe | Hideg fehér/Nappali fehér/Meleg fehér |
| Hely | Fürdőszoba |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Négyszögletes |
| A teljes fényáram | 736 lm |
| Series | LED MIRROR |
| Gyártó | Zuma Line |

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek
Elérhető 2 webáruházban

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 2 webáruházban

Világítással, kerettel, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron