









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Ipari |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Típus | Mennyezeti lámpa/Felületre szerelhető csillár |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | E27 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Izzó típusa | A60 |
| Funkció | LED technológia |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | CERIA WIRE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, papír
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Távirányítós, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konyhába, halogén, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, modern stílusú
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronKonyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás