Globo 67286-30 - LED mennyezeti lámpa GUNDI LED/30W/230V barna/fekete
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Fő anyagMűanyag
StílusModern
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
Izzók  számaEgy
SzínFekete
Fény színeMeleg fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye30 W
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás bemeneti teljesítménye30 W
A fényforrás átlagos élettartama20000 h
Színhőmérséklet3000 K
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
Áramütés elleni védelem osztálya2
Behatolás védettségIP20
A teljes fényáram1600 lm
TípusMennyezeti lámpa
FunkcióLED technológia
Klasszikus izzónak megfelelő110 W
A forrás maximális bemeneti teljesítménye30 W
AlakNégyszögletes
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
HelyHálószoba/Nappali
SeriesGUNDI Globo, CAROLINE Globo
GyártóGlobo
Ajánljuk
Eglo 32344 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpatest LANCIANO-C LED/53W/230V + távirányító
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa fekete füstüveggel - Busa
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete 78 cm beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval - Rowin
-6 %
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 54356-5 - Csillár KRIS 5xE14/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Eglo 93783 - LED Mennyezeti lámpa RONCATO 4xGU10/3W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
Elérhető 2 webáruházban
Brilagi - DORIA LED 48W stropní stmívatelné svítidlo 3000-6500K + DO
LED, fa, távirányítós
Globo 67331-24 - LED Mennyezeti lámpa JULIO LED/24W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz IP44 4-lámpás - Cederic
-6 %