




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern asztali LED-lámpa LCD-kijelzővel és vezeték nélküli töltési funkcióval. 3 fényerőszint (20 %, 50 %, 100 %). 5 színhőmérséklet-beállítás (3000-6500K). RGB hangulatfény éjszakai üzemmódban. Beépített ébresztő, óra, dátumkijelzés és hőmérő. Automatikus kikapcsolás (45 perces időzítő). Vezeték nélküli töltés telefonokhoz (5W). Talp méretei: 12,2 x 17,2 cm. Világító kar hossza: 29 cm. Tápellátás 1,5 m-es USB-kábellel és adapterrel (a csomag tartalmazza).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Iroda |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | TABLE LAMPS Platinet |
| Gyártó | Platinet |

Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás