







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos LED reflektor. Beépített infravörös mozgásérzékelővel és napelemes technológiával. Beépített Li-Ion akkumulátor 1200 mAh 3,7V. Érzékelő hatótávolsága: 3 - 5 m. Világítási idő: 6 óra. Töltési idő: 5 óra. Reflektor méretei: 11 x 2,4 x 15 cm. Napelem méretei: 11 x 2 x 13 cm.Tápkábel hossza a reflektor és a napelem között: 4,7 m. Beépített energiatakarékos LED fényforrás. Garancia: 3 év.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Stílus | Egyéb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| A teljes fényáram | 220 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Típus | Napelemes fali lámpa/Kültéri fali lámpa/LED Reflektor |
| Hossz | 130 mm |
| Series | SOLAR Polux, REFLECTOR Polux |
| Gyártó | Polux |

Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, függő
Raktáron
Szolár, 12V, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, mennyezeti
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás