



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes fali lámpa LED technológiával. Ideális terasz vagy pergola megvilágításához. Beépített mozgásérzékelő PIR szenzorral. Szenzor hatótávolsága: 12 m. Érzékelési szög: 180°. Állítható fényirány a lámpafej elforgatásával. Telepítéséhez nincs szükség elektromos hálózatra. Beépített akkumulátor: Li-ion, 2600 mAh, 3,7V. Akkumulátor üzemidő: max. 10 óra.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Feszültség | 3,7 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Elem élettartam | 10 h |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | SOLAR Philips, TYLUS Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Álló
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, függő
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás