






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpák napelemes panellel.4000mAh akkumulátor (a csomag része).Töltési idő közvetlen napfényben: 4-6 óra.Világítási idő: akár 12 óra.Tápkábel hossza: 4 m.Színhőmérséklet: 4000K.Panel mérete: 280 x 135 x 177 mm.Beépített akkumulátor: Li-Ion 3,7V, 4000 mAh.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Stílus | Egyéb |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 180 lm |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,4 W |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia |
| Sugárzási szög | 60 ° |
| Series | SOLAR LAMP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, bronz
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás