





A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Két darabos napelemes lámpa szett – teljesen környezetbarát és biztonságos megoldás, amely ideális bármilyen kültéri használatra. Kiválóan alkalmas kertbe, teraszra vagy verandára. A lámpa nem igényel elektromos hálózatra csatlakozást. Teljesen környezetbarát és biztonságos megoldás azok számára, akik fontosnak tartják az energia-megtakarítást és a környezetvédelem. Beépített 3,7V 18650 2000 mAh Li-Ion akkumulátorral rendelkezik. Töltési idő 6-8 óra, teljes feltöltöttség esetén akár 8 órás működési idő. Napelem panel – 5,5V/180mA polikristályos. A lámpa alkonyatérzékelővel és távirányítóval rendelkezik, amely a következő funkciókat kínál: BE – lámpa bekapcsolása; KIKAPCSOLÁS – lámpa kikapcsolása; 3 óra / 5 óra / 8 óra – kikapcsolási idő beállítása; 25% / 50% / 100% – fényerőszint beállítása. Csatlakozó kábel hossza: 3,1 m.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Függő |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Távirányító |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 150 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Darabszám a csomagban | 2 |
| Elem élettartam | 8 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Stílus | Egyéb |
| Kapacitás | 2000 mAh |
| Series | SOLAR Milagro |
| Gyártó | Milagro |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nincs lehetőség napelem akkumulátor vásárlására.
Három világítási mód
Szép megjelenés. A pergola alatt pont megfelelő. Igen.
Eddig még nem sikerült üzembe helyeznem a távirányítót, új elemet vettem – majd meglátom. A használati útmutatóval kisebb érettségi kell hozzá.
Valóban egész éjszaka, egészen reggelig képes folyamatosan világítani.
A fényerő megfelelő, olvasáshoz pont ideális.
Két lámpához egy távirányítót kaptam, amelyre csak az egyik lámpa reagál.
Már vásároltam.

LED, kerek, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva

Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Szolár, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron