


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kültéri lámpatest mozgás- és alkonyérzékelővel. Az IP65-ös védettség kiváló védelmet nyújt a víz és a por ellen. Alkonyérzékelő: 3 - 2000 lx. Mozgásérzékelő hatótávolsága: 9 m. Érzékelési szög: 140°. Világítás időtartamának beállítása: 10 s - 5 min. Ajánlott felszerelési magasság: 1,8 - 2,5 m.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 135 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1900 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Alak | Négyzetes |
| Series | BARI Top light |
| Gyártó | Top Light |

Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fém, műanyag
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás