










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 45790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1650 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |



Álló
Raktáron



Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás