









Méretek 87×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Krém színű pisztácia árnyalatokkal Fém: Fekete Méretek Mélység: 54,5 cm Szélesség: 44,5 cm Magasság: 87 cm Ülés magassága: 48,5 cm Ülés szélessége: 44 cm Ülés mélysége: 40 cm Súly: 4,2 kg Teherbírás: 110 kg Stílusos étkező nyugodt hangulattal A semleges színek kiváló alapot adnak minden belső térhez. Finom árnyalatok keverésével egy feltűnő elemmel könnyű és harmonikus tér jön létre. Inspirálódjon a skandináv stílusból, amely ötvözi a természetes anyagokat, fényt és funkcionalitást. A szürke bársony LIBRA szék elegáns kiegészítője lesz az étkezőjének – elég, ha világos fa asztallal és néhány természetes dekorációval, mint például lenvászon függőkaspókban elhelyezett fűszernövényekkel kombinálja. Az eredmény egy praktikus és inspiráló hely lesz, amely a mindennapi nyugalom pillanatait kínálja.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla alakja | Magastámla |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |

87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Forgó, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Ingyenes szállítás
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
89×43×40 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva