











Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársonyszövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélység: 50,5 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 87 cm Ülőmagasság: 49 cm Támlamagasság: 38 cm Teherbírás: 110 kg Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást egyesít. Támaszkodjon visszafogott kiegészítőkre, lágy színpalettára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőben a örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem lehet meg nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek még a rövid napok során is biztosítják a fényt. A Rózsaszín KARA étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű stitcholt kárpit és fekete lábak harmonizálnak az asztal fém elemeivel. Kiválóan mutatnak az eltérő színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 11 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fa, fém, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
86×44×55 cm
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
87×44×50 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron