









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Figyelem: A stabilitás érdekében javasoljuk a cipőtartó falhoz rögzítését.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 124 cm |
| Típus | Billenő ajtóval |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Származási hely | DK |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 22.9 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Shoes |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Ajtó felületkezelése | Fólia |
| Ajtó anyaga | Forgácslemez |
| Felületkezelés | Fólia |
| Cipőtartó típusa | Fali rögzítés szükséges/billenő ajtós/zárt |
| Dekor | Matt |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Anyag | Forgácslap |
| Gyártó | Tvilum |
Felhasználói értékelések
Pontosan úgy néz ki, mint a képen. A szekrényt fel kell rögzíteni a falra, mert nyitáskor megdől.

Cseresznyefa, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Paddal, fiókos, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Polcos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×53×24 cm, billenő ajtóval
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, függő, billenő ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, billenő ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, fiókos, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, modern stílusú, fiókos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×70×17 cm, polcos, billenő ajtóval
Raktáron
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, tölgyfa, billenő ajtóval
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, rusztikus
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, rusztikus
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
52×90×35 cm, paddal, polcos

Paddal, modern stílusú, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, fém, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fali
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron