










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 49 802 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Madrid tárolóbútor-kollekció a jelenleg nagyon népszerű, bőrből készült fogantyúknak köszönhetően valóban egyedi. Ha azonban klasszikusabb megjelenésre vágysz, a csomagban található kerek, fém fogantyúkat is felteheted a bútorra.
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Típus | Billenő ajtóval |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Származási hely | DK |
| Lábak magassága | 10 cm |
| Terhelhetőség | 18 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fogantyúk anyaga | Bőr/fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Madrid |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Lábak anyaga | Műanyag/MDF |
| Felületkezelés | Fólia |
| Cipőtartó típusa | Fali rögzítés szükséges/billenő ajtós |
| Dekor | Matt |
| Anyag | Forgácslap |
| Gyártó | Tvilum |
Felhasználói értékelések
Minőségi lapok és részletes összeszerelési útmutató. Nagyon szép és praktikus szekrény.
A cipősszekrény szép és jó minőségű az ár-érték arányhoz képest. Az egyetlen probléma a mélysége. Csak kisebb, keskeny cipők fértek bele... a férjeméi sajnos nem 🙂 A jövőben minimum 30 cm mélységűt vásárolnék.
Úgy gondolom, hogy ez a cipősszekrény nagyszerű – a belső térben igazán jól mutat, és nem olyan hétköznapi, mint a híres svéd cég cipősszekrényei. Ami az anyagot illeti, minőségi benyomást kelt, meglehetősen nehéz és stabil. Egyetlen kifogásom az összeszerelési útmutatóval kapcsolatban van – kissé zavaros, ezért legyen óvatos, és pontosan kövesse a számozást, mert az oldalak össze vannak keverve.
Minőségi és szép kivitelezés. A szekrény összeszerelése nem jelentett problémát.

118×60×24 cm, modern stílusú, billenő ajtóval
Ingyenes szállítás
Polcos, billenő ajtóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Polcos, modern stílusú, billenő ajtóval
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú
Raktáron
Polcos, fa
Raktáron
Polcos, fa, tölgyfa
Raktáron
141×81×26 cm, polcos, fa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Polcos, modern stílusú, billenő ajtóval
Raktáron
Polcos, modern stílusú, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, billenő ajtóval
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, klasszikus
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, billenő ajtóval
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Fa, billenő ajtóval, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, fa, billenő ajtóval
Raktáron
Polcos, fém, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, billenő ajtóval
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, klasszikus
Raktáron
Fiókos, billenő ajtóval
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Paddal, fa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Paddal, polcos, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, laminált
Raktáron
Paddal, modern stílusú, fa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, billenő ajtóval
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, billenő ajtóval, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, modern stílusú
Raktáron
85×100×19 cm, polcos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fiókos
Raktáron
Paddal, modern stílusú, fa
Kiszállítás 2 nap múlva
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gáz, oldalégővel, grillráccsal
RaktáronIngyenes szállítás

140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron