

Válassz 2 üzlet közül 39 591 Ft és 60 020 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 8015 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpatest. Csak beltéri használatra alkalmas. A színhőmérséklet a lámpatest hátoldalán lévő kapcsolóval állítható. Színhőmérséklet: 3000K / 4000K / 6000K. Beépített energiatakarékos LED-forrás.
| Garanciális időszak | 36 hónap |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 245 W |
| A teljes fényáram | 3500 lm |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | CURL Zuma Line, HORIK Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |



Fém, okos
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás