










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dizájn mennyezeti lámpatest. Kiemelkedően energiatakarékos LED-technológia kétféle LED-chippel. Fényerő-szabályozás és színhőmérséklet-váltás. Színhőmérséklet: 3000–6000K. A távirányító a csomag részét képezi. A fény színe hagyományos fali kapcsolóval is beállítható
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 51 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 51 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4405 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 51 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | MODERN Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




























Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás