





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti LED lámpa mozgásérzékelővel. A lámpa ideális olyan helyiségekbe, ahol gyakran kapcsoljuk be (pl. folyosók, WC-k stb.). Állítható színhőmérséklet (3000K / 4000K / 6000K) a lámpa hátoldalán található kapcsolóval. Érzékelési távolság: 3-5 m (a felszerelés magasságától függően). Világítási idő: folyamatosan, amíg jelen van a mozgásérzékelő zónájában, és 30 másodpercig az elhagyása után. Fényérzékenység: < 15 lx. Védettségi fokozat: IP40.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Fény színe | Hideg fehér/Meleg fehér/Nappali fehér |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK07 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP40 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Series | NOMY Fulgur |
| Gyártó | Fulgur |


Hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hideg fehér
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, hideg fehér
Raktáron
Magasság, átmérő, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Meleg fehér
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, hideg fehér
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Hideg fehér
Raktáron

Fém, hideg fehér
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron