


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Felületre szerelt LED panel. Ideális irodák, recepciók, tantermek és munkaterületek megvilágítására. A színhőmérséklet állítható - 3000K / 4000K / 6500K. Gyors és egyszerű telepítés a gyorscsatlakozóknak köszönhetően. Színvisszaadási index: CRI >90. Alacsony vakítóhatás: UGR
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4370 lm |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | BLINGO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |


Fém, okos
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás