
Díszpárna CRUZ 45x45 cm, bézs
45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
RaktáronMéretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Barna Krém Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,6 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosési hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Apró részlet, nagy hatás Díszpárnák azok közé az apró részletek közé tartoznak, amelyek nagy dolgokat tehetnek az enteriőrrel. Egyszerűen feldobják a kanapét, ágyat vagy fotelt, és új karaktert adnak a térnek – az elegánstól és nyugodttól egészen a játékos és vidám hangulatig. A színek, minták és anyagok széles skálájának köszönhetően könnyen összeállíthat egy kombinációt, amely illeszkedik az Ön személyes stílusához. A párnák nem csak a megjelenésről szólnak – kényelmet, otthonosságot és az otthon érzését is nyújtják. És amikor változásra vágyik? Elég csak kicserélni a huzatot, és a szoba atmoszférája azonnal megváltozik.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Anatómiai, Dísz |
| Rögzítés | Cipzár |
| Minta | Mintával |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,6 kg |

45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron



45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Pamut, szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron



Kerek, klasszikus, csíkos
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva