



Méretek 40×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Zöld Krém Mustársárga Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,413 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Rögzítés | Cipzár |
| Minta | Mintával |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 40 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,413 kg |

40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron


Négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

Dísz
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron

45×45 cm, anatómiai, dísz
Raktáron
45×10 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron

45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron