









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű, elegáns lámpatest, amely a tükör fölé szerelhető. Az IP44 magas védettségi fokozatnak köszönhetően fürdőszobában is használható. Nappali fehér fényt ad: 4000K. A LED-technológiának köszönhetően akár 80%-kal csökkentheti az energiafelhasználást - energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Szerelhető falra, tükörre vagy szekrényre.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | VESTRA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás

Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Kerettel
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Raktáron
Téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Világítással, kerek, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Kerettel
Elérhető 2 webáruházban

Kerettel
Elérhető 2 webáruházban