


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Anyaga: fekete (BLUVEL 19) Fém: fekete A szék méretei Szélesség: 43 cm Ülésszélesség: 43 cm Mélység: 40 cm Magasság: 87 cm Ülésmagasság: 60 cm Ülésmélység: 40 cm Terhelhetőség: 100 kg
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 60 cm |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 7 nap alatt
Gyönyörű, kete bársony huzat, szép, matt feket lábakkal. Puha, kényelmes. Ülésmagasság 60 cm, vagyis konyhaszigethez optimális. Gyors szállítás.
Tökéletes ár-érték arány
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

87×43×40 cm, modern stílusú, fém

Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
87×43×40 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
65×42×42 cm, fa, fém
Raktáron
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
99×52×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
106×41×52 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, retró, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású, négy lábbal
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, forgó lábbal, négy lábbal
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fém, retró, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron