







Méretek 86×201×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé Sarok variáció: Univerzális Méret: Kanapé 230 cm-ig Szín: Sötét rózsaszín Huzat: Poso 29 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Manzsett (Velúr) Huzat összetétele: 90 % poliészter, 10 % nejlon Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus Ülőfelület típusa: Kárpitozó hab Hab típusa: PUR T30 (közepesen kemény) Ülőfelület habvastagsága: 6 cm Lábak anyaga: Műanyag Konstrukció: Tömör fa, forgácslap A kanapé méretei (tolerancia ± 3 %) Szélesség: 201 cm Mélység: 140 cm Magasság: 86 cm / 67 cm Ülőmagasság: 39 cm Ülőfelület szélessége: 131 cm Ottomán szélessége: 70 cm Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm Ülőfelület mélysége párnák nélkül: 70 cm / 130 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 4,5 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 73 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőfelülete alatt Háttámlap párnák T18 habból (3 db) A sarokgarnitúra hátsó része is kárpitozott Megjegyzés: A kanapé belsejében található forgácslemez dekorációja eltérhet a termékfotótól. Ágykialakítás Ággyá alakítható: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Kihúzás típusa: Manuális, dönthető háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A plüssösen puha Poso szövet megjelenésében a manzsettre emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, ráadásul nagyon erős és tartós. A felszíni finom szálakat könnyen lehet tisztítani speciális kárpithoz való tisztítószerekkel. Különleges tulajdonságai miatt használják kárpitos textíliaként ülőgarnitúrákon, foteleken és székeken is. 90 % poliésztert és 10 % nejlont tartalmaz, 350 g/m2 magas grammsúllyal. Fontos paraméter a használt szöveteknél a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között az anyag akkor mutat kopást, ha meghalad egy bizonyos ciklusszámot. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni szokásos anyagok körülbelül 20 000 ciklussal bírnak. A szövet nem tartalmaz AZO színezékeket vagy DMF-et.
| Szélesség: | 201 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Lábmagasság | 4,5 cm |

85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos

88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
84×220×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron