





Méretek 81×61×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Szürke Porszórt acél: Fekete Méretek Szélesség: 61 cm Ülőfelület szélessége: 36 - 43 cm Mélység: 55,5 cm Ülésmélység: 45 cm Magasság: 81 cm Ülésmagasság: 45 cm Teherbírás: 120 kg Súly: 5,55 kg Lapszerelten szállítva. Étkező, az otthon szíve Az étkező az a hely, ahol a család és a barátok összegyűlnek. A stílusos és kényelmes étkezőszékek jelentősen hozzájárulhatnak a kellemes légkör megteremtéséhez közös pillanatok során. A minőségi anyagoknak és az ergonomikus kialakításnak köszönhetően nemcsak a kényelmet élvezheti, hanem az eleganciát is, amely egyedi jelleget kölcsönöz a térnek. Tökéletes választás mindennapi étkezésekhez és ünnepi alkalmakra.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |

81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban

Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 13 webáruházban
Ingyenes szállítás
79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×46×45 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, retró, 2 db
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
79×58×57 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
87×45×54 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, összecsukható, 6 db
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva