







Méretek 88×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Fekete Fém: Arany Méretek Szék szélessége: 44 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Szék mélysége: 54,5 cm Ülőfelület mélysége: 40 cm Magasság: 88,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Súly: 4,2 kg Teherbírás: 110 kg A feltüntetett méretek ±1 cm-rel eltérhetnek Kialakítás Elegáns kárpitozás bársony anyagban dekoratív steppeléssel Arany fém lábak biztosítják a stabilitást és a modern megjelenést Alkalmas étkező- és konferenciaszékként is Időtálló dizájn, amely sokféle belső térbe illeszkedik Szétszerelt állapotban szállítjuk A modern belső tér stílusos és egyben funkcionális bútort igényel. A fekete bársony szék ideális elegancia és praktikusság kombinációját nyújtja. A puha ülés és a stabil konstrukció nemcsak kényelmet, hanem vizuális vonzerőt is biztosít. Alkalmas étkezőkbe, dolgozószobákba és hálószobákba kiegészítő ülőhelyként. Csak egészítse ki egy megfelelő asztallal vagy díszpárnával, és harmonikus teret kap, ahol öröm lesz időt tölteni.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Súly | 4,2 kg |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, bőr ülőrésszel
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×46×45 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban

88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva