







Méretek 80×48×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársonyszövet: Sötétszürke (Grafit) Fa: Bükk Szék mérete Szélesség: 48 cm Mélység: 39 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 44 cm Teherbírás: 120 kg Az északi országok valódi hangulatát pasztel színek, letisztult vonalak és egyszerű formák segítségével idézheti elő. Ráadásul a skandináv stílus praktikus és fenntartható. Ezt értékelni fogja minden skandináv étkezőben vagy konyhában. Részesítse előnyben a természetes anyagokat a bútorok választása során is. A praktikus sötétszürke Mia szék bükkfa lábakkal és kellemes bársonyos üléssel feleleveníti az észak hangulatát. A grafitszürke székeket könnyedén kombinálhatja masszív étkezőasztalal. A sok fényre és zöld növényekre özspintosítson, így hozza létre az észak varázsát belső terében.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×44×55 cm, 2 db
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
101×61×43 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, diófa
Elérhető 3 webáruházban

Tölgyfa, retró, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva