





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern csillár nappaliba, hálószobába és az étkezőasztal fölé. Csak beltéri használatra alkalmas. A fény színe a lámpatest hátoldalán található kapcsolóval állítható. Színhőmérséklet: 3000K / 4000K / 6000K. Beépített energiahatékony LED-forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Konyha |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| A teljes fényáram | 4400 lm |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | HORIK Zuma Line, CURL Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |

LED, kristály, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kristály, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás

Kristály, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás