




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 27790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Izzó típusa | A60 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Boho |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | CERIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás