
Krémszínű étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, modern stílusú, 2 db
53 190 Ft

Sötétszürke étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm
55 890 Ft

Fekete étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, 2 db
50 300 Ft

Zöld kárpitozott étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
87×45×54 cm, kárpitozott, fém, 2 db
56 190 Ft
Krémszínű étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
Méretek 86×44×55 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 212 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 53 190 Ft
- 2026. 04. 29. - 53 190 Ft
- 2026. 04. 24. - 45 212 Ft
- 2026. 04. 21. - 53 190 Ft
- 2026. 04. 03. - 47 870 Ft
- 2026. 03. 29. - 46 430 Ft
- 2026. 03. 16. - 43 850 Ft
- 2026. 02. 13. - 37 840 Ft
- 2026. 02. 12. - 45 950 Ft
- 2026. 01. 23. - 41 110 Ft
- 2025. 12. 18. - 41 140 Ft
- 2025. 11. 25. - 35 530 Ft
- 2025. 11. 05. - 33 630 Ft
- 2025. 10. 13. - 51 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 44 367 Ft
- 2025. 08. 07. - 43 850 Ft
- 2025. 07. 30. - 51 590 Ft
- 2025. 07. 25. - 44 367 Ft
- 2025. 07. 16. - 51 590 Ft
- 2025. 07. 15. - 68 190 Ft
- 2025. 07. 11. - 58 643 Ft
- 2025. 06. 29. - 68 190 Ft
- 2025. 01. 24. - 64 336 Ft
- 2025. 01. 21. - 75 690 Ft
- 2025. 01. 17. - 66 607 Ft
- 2025. 01. 01. - 75 690 Ft
- 2024. 12. 27. - 64 336 Ft
- 2024. 12. 21. - 75 690 Ft
- 2024. 12. 20. - 72 090 Ft
- 2024. 12. 19. - 61 997 Ft
- 2024. 12. 17. - 72 090 Ft
- 2024. 12. 06. - 61 276 Ft
- 2024. 12. 05. - 72 090 Ft
- 2024. 12. 03. - 69 190 Ft
- 2024. 11. 15. - 62 271 Ft
- 2024. 11. 06. - 65 125 Ft
- 2024. 11. 05. - 58 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű étkezőszék szett 2 db-os Moseby – Bonami Essentials
Méretek
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
Specifikációk
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Szett darabszáma | 2 db-os |
| Háttámla magassága | 41 cm |
| Ülés szélessége | 44 cm |
| Ülésmélység | 38 cm |
| Ülésmagasság | 50 cm |
| Lábak magassága | 46 cm |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 4.5 kg |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Moseby |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Dekor | Matt |
| Konstrukció anyaga | Furnér |
| Anyag | Párnázott |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 30000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Essentials |
Hasonló termékek

Bézs bársony szék ASTI fekete lábakkal
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Bézs bársonyszék ASTI fekete lábakkal
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Bézs bársonyszék COMO fekete lábakkal
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Bézs bársony szék COMO fekete lábakkal
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Étkezőszék barna szövettel. CT-285 LAN2
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern Bársony Szék 44 x 54 x 88,5 cm
Modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Krém étkezőszék RIFT fekete lábakkal
87×46×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Krém étkezőszék RIFT fekete lábakkal
87×46×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Gimli design szék
Fém
Raktáron
Bézs bársony szék BELLO
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Bézs Szövet Étkezőszék DCL-V2017 CRM2
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
COMO sötétszürke bársony szék fekete lábakkal
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
COMO sötétszürke bársony szék fekete lábakkal
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Bézs bársony szék BELLO
47×46 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
OSAKA krém szék fekete lábakkal
Műanyag ülőrésszel
Raktáron
AKCIÓ Sötétszürke bársony szék COMO fekete lábakkal II. osztály
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Világosszürke bársony szék BELLO
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

Világosszürke bársony szék BELLO
76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
IMOLA világosszürke bársony étkezőszék
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
AKCIÓ sötétszürke bársony szék COMO fekete lábakkal II. osztály
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
IMOLA világosszürke bársony étkezőszék
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Bézs Szövet Étkezőszék. CT-281 CRM2
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Esra design szék
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Buffalo design szék
Fém
Raktáron
Szürke étkezőszék TURIN bársony fekete lábakkal
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Yossi design karfás szék
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Marek design szék
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Nolan karfás design szék
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Világosszürke bársony szék KARA fekete lábakkal
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Wilma design szék
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Szürke étkezőszék TURIN bársony fekete lábakkal
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Eden design szék
Fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


