






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ébresztőórás éjjeli lámpa nemcsak praktikus segítőtárs, hanem stílusos kiegészítője is minden enteriőrnek. Aranyos kombinációja az éjjeli fénynek és az ébresztőórának. Segíti a gyerekeket abban, hogy félelem nélkül aludjanak el a sötétben, és vidámabban, könnyebben keljenek fel. A lámpa elején egy kis nyuszi figura található, amely gyermekes és játékos hangulatot kölcsönöz a lámpának. A lámpa érintőkapcsolóval van felszerelve, amely a lámpatest felső részén helyezkedik el. Ezzel a kapcsolóval fokozatmentesen szabályozható a lámpa fényereje. USB kábellel működik (a csomag tartalmazza). Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Alak | Ovális |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 55 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Series | LAMP Polux, BUNNY Polux |
| Gyártó | Polux |

Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállításÉjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali, fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás